top of page

Wysoka

                         Jakość

O mnie

Higiena

 

Mój gabinet wyróżnia się przestrzeganiem rygorystycznych zasad higieny, aseptyki i antyseptyki. Jest wyposażony w autoklaw klasy B, myjkę ultradźwiękową . Większość narzędzi jest sterylizowana, a pozostałe są jednorazowe (pilniki do paznokci itp.) Pracuję na narzędziach, kosmetykach i płynach do dezynfekcji najwyższej jakości.

 

Planowanie terapii

 

Każdy klient jest traktowany przeze mnie indywidualnie. Podczas pierwszej wizyty u podologa ustalamy razem z klientem plan pielęgnacji biorąc pod uwagę jego możliwości, zaawansowanie problemu oraz uwarunkowania osobnicze (wiek, ogólny stan zdrowia, charakter wykonywanej pracy).

 

Ostrożność

 

W mojej praktyce stosuję zasadę najmniej inwazyjnych technik pracy. Proponuję klientom alternatywne rozwiązania, które zapewnią mu rozwiązanie problemu w możliwie krótkim czasie z najdłuższymi efektami.

 

Przyjazny gabinet

 

Podczas wizyty w naszym gabinecie możecie liczyć Państwo na miłą atmosferę, indywidualną opiekę, pyszną kawę.

 

Biorę czynny udział w szkoleniach i konferencjach podologicznych. Stopa jest bardzo ważnym elementem narządu ruchu, choć bywa niedoceniana i zaniedbywana. Charakteryzuje się bardzo złożoną budową, w której współgranie wszystkich elementów warunkuje prawidłowe funkcjonowanie stopy jak i całego organizmu. Mało co skłania nas do zajmowania się własnymi stopami. Zauważamy je, gdy zaczynają sprawiać problemy i pojawiają się dolegliwości bólowe. Wg najnowszych badań nawet 80 % społeczeństwa ma różnej natury problemy ze stopami. Są to najczęściej schorzenia ortopedyczne, nadmierne rogowacenie naskórka, grzybica, wrastający paznokieć. W niektórych przypadkach stanowią one jedynie defekt kosmetyczny, w innych prowadzą do poważnych problemów natury zdrowotnej i zmuszają do ograniczeń w życiu prywatnym czy zawodowym. Podologia wychodzi naprzeciw tym problemom. Dzięki współpracy z diabetologami, dermatologami, angiologami i chirurgami zapewniamy szerokie spektrum usług. Zabiegi podologiczne wykonywane są przy użyciu sterylnych narzędzi oraz materiałow jednorazowego użytku. 

Poniedziałk - Piątek
10:00 - 19:00
Sobota i niedziela
Zamknięte
 
bottom of page